sklzj Креативни Коктел Мартини Чаша Виски Персоналните Нерѓосувачки Челик Шик Дизајн Вински Бар Ресторан Шампањ Мечка Првенство 1PC (Боја : Розова)
  • Ново

sklzj Креативни Коктел Мартини Чаша Виски Персоналните Нерѓосувачки Челик Шик Дизајн Вински Бар Ресторан Шампањ

DEN 2153.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки челик на квалитетот на храната, безбедно, без мирис, лесна за чистење。.Мазната површина, светла стакло тело, мода и елегантен。.Дизајнот на занает тема, добра текстура。.Совршен подарок и подарок коктел одлуки во собата е најдобар избор за давање на подарок.Изработени од нерѓосувачки челик, со елегантен и светли изглед и издржливи квалитет.Нерѓосувачки челик на квалитетот на храната, безбедно, без мирис, лесна за чистење。Мазната површина, светла стакло тело, мода и елегантен。Дизајнот на занает тема, добра текстура。Совршен подарок и подарок коктел одлуки во собата е најдобар избор за подарок giving Made од нерѓосувачки челик, со елегантен и светли изглед и издржливи quality Buyer Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои малку хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакетот Вклучува : 1x Cupthis коктел за полнење е совршен за создавање на голема-дегустација на пијалоци.