Carlisle 4507303 Flo-Pac Парична Казна/Среден Кат Издржам, Полипропилен Влакната, 24 Должина, 3 Наежвам Трим, Црна
  • Ново

Carlisle 4507303 Flo-Pac Парична Казна/Среден Кат Издржам, Полипропилен Влакната, 24 Должина, 3 Наежвам Трим,

DEN 3584.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ќе не апсорбира влага; отпорни на повеќето хемикалии, киселини и масла^Трајни синтетички издржам може да се чистат за да се прошири перформанси живот^Одлична за светлина индустриска употреба^Тврдо блок^За влажно или суво убедливо на прашина или груб остатоци.Carlisle Flo-Pac парична казна/среден кат издржам.Ќе не апсорбира влага; отпорни на повеќето хемикалии, киселини и масла.Издржливи синтетички издржам може да се чистат за да се прошири перформанси живот.Одлично за светлина индустриска употреба.Тврдо блок.За влажно или суво убедливо на прашина или груб остатоци. 24-инчи должина. 3-инчи наежвам уреденост.Црна боја.Произведено во САД.