Panduit DV14-250MB-В
  • Ново

Panduit DV14-250MB-В

DEN 9272.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет Panduit производ.На тип на производ е Panduit FX8 HP5 NLSQNF011 Висок квалитет Panduit производ, Индустриско-одделение за квалитет, Лесно да се Инсталира.Како ќе се распоредат вашиот PDUs го прави разлика, и на животната средина и на вашата крајна линија.На Panduit енергија дистрибуција единица придонеси ви презентираме со широк спектар на опции за да го прилагодите вашиот моќ на профилот.Постојат основни рек PDUs, вклучувајќи ги и лесен-за-планината вертикална и хоризонтална сила ленти со вграден моќ метри и прекинувачи.Или можете да се одлучат за еден од нашите интелигентни рек PDUs, кои се или мрежа-от или gateway-от.Општата цел е да се следи и да се поправи inefficiencies и акција за повлекување на ниско енергетско—тоа ќе ги намали вашите трошоци и животната средина стапало.