Црна Нерѓосувачки Челик Врвот Кујна Количка Farmhouse Дрво Casters Фиоки Крпа Багажник
  • Ново

Црна Нерѓосувачки Челик Врвот Кујна Количка Farmhouse Дрво Casters Фиоки Крпа Багажник

DEN 561.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црна Нерѓосувачки Челик Врвот Кујна Количка Farmhouse Дрво Casters Фиоки Крпа Решетката.Изработени од дрво и фасети.Нерѓосувачки челик работа врвот.Четири заклучување casters.Крпа багажник, полици, две фиоки.Црн финиш.Средината полица е пренослив.Тема/Шаблон : Farmhouse.Она што е Направена На : Дрво.Собранието Е Потребно.Кошничката тип : Кујна Количка.Боја/Опис : Црна.Контра тип : Дрво.Карактеристики на производот : Casters, Фиоки, Крпа Решетката.Големина на Производот : 17.0 Во.X 43.0 Во.X 35.0 Во. 35 инчи висок x 42 инчи широка x 17 инчи длабоки. ** ИСПРАЌААТ ВО ПОВЕЌЕ КУТИИ **. ✔️ Ве молиме да не известите директно на какви било грижи во врска со правата на интелектуална сопственост, авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Позелени Патеки не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.Изработени од дрво и veneers Stainless челик работа top What Тоа е составена Од : Wood Towel багажник, полици, две drawers35 инчи висок x 42 инчи широка x 17 инчи deep Specs : Тема/Шаблон : Farmhouse Product карактеристики : Casters, Фиоки, Крпа Rack Cart тип : Кујна Cart Four заклучување casters Middle полица е removable Counter тип : Wood Black finish Size на Производот : 17.0 Во.X 43.0 Во.X 35.0 Во.Боја/Опис : Black Assembly : Собранието Го Бара.