Чиста Природна Loofah Бања Scrubber Сунѓерот Пакување од 3
  • Ново

Чиста Природна Loofah Бања Scrubber Сунѓерот Пакување од 3

DEN 2109.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од природен материјал, живи и здрави.Масажа на кожата, се промовира циркулацијата на крвта, со што ни релаксирачки.чиста далеку сува и груба кожа.Чиста далеку сува и груба кожа, имајќи го изедначи.Насоки : Прво време се користи, loofah сунѓер е тешко и тешка,ве молиме да се натопи во топла вода за околу 20 минути за да го прават тоа нежно.Ве молиме присилува од сунѓери за да ги задржи сува по употребата.