Рајт Алатка 90403B 3-Инчен Длабоко Грло Кован Челик C Стеги Тест на Оптоварување 3500 Фунти
  • Ново

Рајт Алатка 90403B 3-Инчен Длабоко Грло Кован Челик C Стеги Тест на Оптоварување 3500 Фунти

DEN 912.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на 3-Инчен тежина 1.99. Максимална отворање на 3-Инчен минимум отворање 0-Инчен.Длабочина 2 3/8-Инчен навој дијаметар 5/8 Инчи.Тест на оптоварување 3,500 килограми тежина по кутија 1 3/4 фунти.Рамка фалсификувани со топлина третираат челик.Од Производителот Сопствени најдобрите алатки со овој длабоко грло кован челик тело стеги, 3-Инчен.Нашата в менгеме избор е дизајниран да ги задоволи сите на вашиот стегање барања.Теми на нашиот завртки се Acme се тркалаат навој за максимална сила и стегање сила.