ItalyNest Графичка Картичка Фанови 87MM FDC10U12S9-C FDC10H12S9-C Одговара за ASUS geforce GTX 980 Ti R9 390X 390 GTX 1070 1060 1080 Ti RX 480 RX480 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење(Боја:3PCS)
  • Ново

ItalyNest Графичка Картичка Фанови 87MM FDC10U12S9-C FDC10H12S9-C Одговара за ASUS geforce GTX 980 Ti R9 390X

DEN 861.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена на графичка картичка вентилаторот за ладење ефективно да се подобри ефект на ладење.Прецизниот дизајн совршено се вклопува со опрема.Подобрување на струење за да се постигне крајната ПРОЦЕСОРОТ ладење перформанси. [Молчи фан] помага да прахосвам топлина и намалување на бучава.Високи перформанси и издржливост.Примена : Графика Card Package : Yes Compatible ПРОЦЕСОРОТ : yes Bearing : Течност Bearing Fan Живот : 50000 hrs Lines : 4 Lines Type : Fan Power Интерфејс : 6pin Model Број : FDC10 H12 S9-CHeatsink Материјал : Plastic Fan Големина : 10 U12 S9.