Cifuentes Faux Кожа Клупата
  • Ново

Cifuentes Faux Кожа Клупата

DEN 2759.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Античкиот бакарни рачки рамка на двете страни овозможуваат лесно transportability.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Тежина Капацитет : 550 Во традицијата на класичната Париз, клуб стол доаѓа нашиот среден век во модерната, сестрано група на кожа и текстил дека изпускам елеганција и покани долг разговор.Нашата убава клупата карактеристики на цврсто дрво рамка завиткани во тутунот-обоени, bi-наѓ кожа со дијамант во облик на tufted детали и контраст крои.Овој минималистички клупата е сигурен да биде прекрасен прилог на било дома или поставување, со неутрални бои и чисти линии.Целосно тапациран, на 58-инчен долго клупата комбинира луксузен tufted седиште со темно орев нозе и потресени бронза страна рачки за богат фокусна точка во вашиот foyer или дневна соба.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 17" H x 59.06" W x 18" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Тапациран 2. Главен Материјал Детали : Bi-Наѓ Кожа ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Боја : Тобако 3. Тапацир Материјали : Faux кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 550 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Античкиот бакарни рачки рамка на двете страни овозможуваат лесно transportability.