Големата Точка на Среќа Goaaal - Фудбал - Банер и Фото Кабина Украси - Бебе Туш или Роденден Материјали Комплет - Пакет Doterrific
  • Ново

Големата Точка на Среќа Goaaal - Фудбал - Банер и Фото Кабина Украси - Бебе Туш или Роденден Материјали Комплет

DEN 1199.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Собранието Го Бара.Се облекуваат сите области на вашиот фудбал партија со хартија синџири.25 инчи висок), 6 стрелка форми (10.Сите што ви треба за Goaaal - Фудбал бебе туш или роденден во еден партија за полнење.Стилот на секое бебе туш или роденден со координирање Goaaal - Фудбал-тематските партија резерви.5 инчи висок, 10 дрвени dowel стапови (12 инчи висок).Користете фото реквизити и dowels како centerpieces или распрскување реквизити во текот на вашиот настан простор за уште повеќе партија забава.ФОТО РЕКВИЗИТИ : 10-Парче Смешно Goaaal - Фудбал фото кабина реквизити вклучуваат 4 говор меур форми (10.НАПРАВЕНИ ВО САД : Goaaal - Фудбал Doterrific Пакет е произведен и дизајниран во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД.Користете Goaaal - Фудбал Doterrific Пакет да се создаде импресивна фото кабина позадина.Сатенски лента мерки 24 долги нозе и 3/8 на една педа широк.Висат на влезот на вашиот настан, во текот на храна маса или бонбони бафет, на подарок маса, или да се прикаже во вратите или windows како основа за фото ops.За декорирање забава, заврши хартија синџири надолу по скалите оградата, висат над вратите, или да користите како фото кабина позадина.5 инчи, широк x 8.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Собранието Го Бара.Добредојде на гостите на забавата со bunting банер и стил на фудбал фото кабина со хартија синџири и смешни фото реквизити.Doterrific Пакет ВКЛУЧУВА : Bunting Банер "Помине Удар Цел!Фудбал", Хартија Синџири Гарланд 21 Нозе, и Смешни Фото Кабина Реквизити за Полнење 10-Парче.Професионално печатени на здрав cardstock хартија со фото-како блесок, нашите комплет делови индивидуално се сече, се проверуваат, и внимателно спакуван.За напор изгледа, се водат хартија синџири гарланд надолу центарот на вашата трпезарија на маса.