Cambro MDSM8457 Оброк Испорака 8 Унца Кригла Пченица Случај на 48
  • Ново

Cambro MDSM8457 Оброк Испорака 8 Унца Кригла Пченица Случај на 48

DEN 2396.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Една изолирана оброк испорака систем за здравствена заштита.Чип и се отпорни.Машина за миење садови безбедно и NSF наведени.Се создаде извонредна фах врвот презентација со изолирани Крајбрежје Колекција!Нуди широк спектар на атрактивни бои оброк и достава на опрема опции, ова решение е дизајниран за здравствена заштита фах услуга.На Крајбрежје Колекција нуди изолирани куполи во стандарден и низок профил за оброк испорака коли со ограничена фах проред.Безбедна чаши и чинии со тесни-фитинг за еднократна употреба или за повеќе употреби Cam Lids за безбедно и истури-бесплатен транспорт.Изберете класичен дизајн со совршеност на ефикасноста и безбедноста со Cambro Крајбрежје е Колекција за здравствена заштита!.