Hp Msa 4Tb 6G САС 7.2 К 3.5 во MDL HDD
  • Ново

Hp Msa 4Tb 6G САС 7.2 К 3.5 во MDL HDD

DEN 1127.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како HP Квалификувани Опција, HP дискови се дизајнирани и конструирани за да се справат со складирање на податоци ефикасно, поедноставување на ден-за-ден на одржување, и да се обезбеди податоци е достапно кога ви е потребно.Доверба HP податоци ул.EOL HPE 4 TB САС 6 GB/S 7.2 К ВРТЕЖИ ВО МИНУТА MDL MSA.