TJLSS Аквариум Декорација Вештачки Растенија, Пластични Мов од Дрво Риба Резервоарот Уредување Украси Оркестарот Аквариум Додатоци
  • Ново

TJLSS Аквариум Декорација Вештачки Растенија, Пластични Мов од Дрво Риба Резервоарот Уредување Украси Оркестарот

DEN 309.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Смола.Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природни и природно животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Број на модел : Риба резервоарот Landscaping Aquatic Украси Тип : Ornaments Material : plasticfunction : Пејзаж decoration Aquarium декорација : ornaments Fish Резервоарот уредување : Аквариум Accessories Safe и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природни и природно животната средина за рибите.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.