Renovators Снабдување Црна Ковано Железо Портата Флип Latch Декоративни Срцето Стил Медиум да Light Duty 4 Високи Флип Бравите Рѓа Отпорни на Прав Обложени Брави со Монтажа Хар
  • Ново

Renovators Снабдување Црна Ковано Железо Портата Флип Latch Декоративни Срцето Стил Медиум да Light Duty 4 Високи

DEN 623.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛ - Ова штала заклучување на вратата latch е изградена на висок квалитет на здрав ковано железо материјал.Нашата ексклузивна црна моќ грб заврши двојки својата сила и го прави тоа рѓа отпорен и издржлив против сите услови.Пакет од 10. ШИРОКА ПРИМЕНА - Можете лесно да инсталирате овие Срце Облик флип latch на сите внатрешни или надворешни флеш планината лизгачки врати, кабинети, ковчегот, кабини, фрла и повеќе за безбедноста и приватноста.Мерки 4 инчи во висина и 5.25 Инчи ширина.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - пакетот вклучува Дупчиња Пирамида Главата Завртки за лесно процесот на инсталација.На шрафовите и врата флип заклучување брави може да се додадат лесно да дрво или било каква рамна површина.Ние препорачуваме различни завртки за надворешни апликации.ФУНКЦИОНАЛНИ -.Овие чудесната хардвер брави додавање на Стариот Колонијален шарм во вашиот дом или farmhouse.КУПИ СО ДОВЕРБА - пакетот е внимателно завиткани и спакувани за да се избегне гребење во процесот на транзит.Ние ви нудиме одлична вредност производи за вашите пари и совршен начин да се трошат мудро.АНТИЧКИОТ ЦРНА КОВАНО ЖЕЛЕЗО ВРАТАТА ИЛИ КАБИНЕТ ФЛИП БРАВИ Овие вратата и кабинет флип заклучување брави се рачно изработени од страна на експерти од индустрија стандард ковано железо материјал.Ексклузивна црна ' рѓа отпорни боени дава рустикален црна завршница на овие брави.Надградена верзија на стариот стил флип брави дизајниран за да ви овозможи сигурна заштита со повеќе сигурност и приватност.КАРАКТЕРИСТИКИ - Силна ковано железо портата latch со ' рѓа отпорни слој го прави погодна и за внатрешна и надворешна употреба. - Идеален дете или домашно милениче безбедносни брави или од врата на врата тапа. - Антички црна боја дава модерен елегантен изглед со стариот колонијален шарм во вашиот дом. - Вклучува Дупчиња Пирамида Главата Завртки Наменет за Внатрешна Употреба - Ние препорачуваме користење на поинакви завртки за надворешна употреба. - Мултифункционален Ковано Железо Кабината Брави - Мерки 4 инчи во висина и 5.25 Инчи ширина.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА Renovators Снабдување Производство ви нуди голема вредност производи за вашите пари и совршен начин да се трошат мудро.Ние исто така, обезбеди 60 дена гаранција без надомест.