Хенк Greenberg Детроит Тигри Потпишан Бејзбол Топка JSA писмо - Autographed Baseballs
  • Ново

Хенк Greenberg Детроит Тигри Потпишан Бејзбол Топка JSA писмо - Autographed Baseballs

DEN 648.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Baseballs.Хенк Greenberg Детроит Тигри Потпишан Бејзбол Топка JSA писмо, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Хенк Greenberg сувенири.Детроит Тигри сувенири.