WOLFBSUH OneGX1 Про 7 инчен Гејмерски Лаптоп, Еден-Netbook КОМПЈУТЕР Џеб Мини Лаптоп, (Windows 10 Home / 12000mAh Батеријата/Wi-Fi6 / RGB LED англиски Тастатура) (16GB+512GB) -5G Верзија, FJ1333Q519H3Y3
  • Ново

WOLFBSUH OneGX1 Про 7 инчен Гејмерски Лаптоп, Еден-Netbook КОМПЈУТЕР Џеб Мини Лаптоп, (Windows 10 Home / 12000mAh

DEN 13680.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

One Gx1 Про опремен со 11 генерација на Core i7-1160 G7, се интегрира со QWERTY стандардна тастатура во ограничен простор од 7 инчи, и може ефикасно да се справи со итни работи под Windows за време на службено патување.One Gx1 Ујп донесува 7-инчен full HD одговара IPS LCD, со пиксел густина до 323ppi.Тоа може да се врати подетални игра на слики, и да ја задржите секој детал жив.Видеото е жив и 178° широк агол на гледање.Без разлика од кој агол, секоја слика изгледа многу шарени.Мали и Преносливо : Вашиот гејмерски лаптоп, исто така може да се стави во џебот.Еден Gx1 Pro има тело на само 7 инчи и нето тежина е за 0.62 kg, која е доволно мала да се вклопи во пренослива торба.На менуваат, за време на патување со авион, високо-брзински железнички, канцеларијата на одмор, кафуле или парк, слободно време, итн., можете да го земете вашиот Една Netbook One Gx1 Про да се играат PC игри и да се релаксираат во секое време.RGB Осветлување : Кул целосна RGB тастатура светлина, подготвени да се борат за вас!Дури и во темнината на ноќта, секој клуч позиција е јасно видлива.Под водство на RGB светлина, нека одат и да се борат!One Gx1 Про ви обезбедува со различни начини на осветлување во исто време.Можете да изберете една која ви се допаѓа или го исклучите според вашите лични желби.ТИП Интерфејс : USB 4.0. Dual Тип-C целосна functin MAX 40 Gbps брзина на пренос.Двојна full speed USB 4.0 интерфејс, податоци автопат до 40 Gbps, двострано pluggable, сет за пренос на податоци, видео пренос и полнење функции, може истовремено да се поврзете 4 K екранот и графика carddock, лесно да се поврзе, да се направи onegx1 Про во вашата конзола за игри/работна станица.Wi Fi6 : One Gx1 Pro е опремен со Intel Wi-Fi6 мрежа модул и поддржува Wi-Fi6 (802.11 секира) протокол.Во споредба со претходната генерација Wi Fi5, брзина е околу 3 пати побрзо, побрзо, повеќе стабилен пренос и помал латентност !One Gx1 Pro верзија изградена-во 12000m Ah (3.85 V) со голем капацитет литиум полимер батерија, 11 генерација ПРОЦЕСОРОТ потрошувачка на енергија е пониска.Големина на екранот : 7.0 инчи.Меморија капацитет на складирање : 16.0.