Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало на Ѕидот Монтирани, Бања Огледало 8inch Круг Make Up Огледало Двострано Шминка Огледало 360 Ротација (Боја : Антички Боја, Големина : 10X)
  • Ново

Nhlzj XIAOQIANG Шминка Огледало на Ѕидот Монтирани, Бања Огледало 8inch Круг Make Up Огледало Двострано Шминка

DEN 5410.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▲ДВОЈНО СТРАНА 8 ИНЧЕН ОГЛЕДАЛО : 8 инчен монтира на ѕид огледало шминка, широк агол на гледање, 1 X : 7 X/10 X совршена големина и пропорција.тоа може да ви овозможи да се види јасно вашиот фацијални карактеристики. ▲360° ВРТЛИВАТА : ѕид огледало шминка и агол на било која позиција,зголемува огледало на ѕидот монтирани Вртливата целина 360 степени внатре рамка се добие најдобар агол за различни шминка потреби, се Приспособат на вртливата шминка огледало во соодветен агол да се грижиме за вашата желба. ▲ПРОШИРУВАЊЕ на АРМ : огледало Шминка ѕид рака должина е до 20 инчи, може да се продолжи според вашата потреба и пати од патот против ѕид кога не е во употреба. ▲МУЛТИ-ЦЕЛ : Елегантен дизајн, ќе биде погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн.Идеален за примена во шминка, како што се носење контактни леќи, веѓа tweezing, make-up прозорци, фризурата, и бричење, итн. ▲ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Направени од страна на стилски месинг и stainlesssteel, отпорен на корозија и издржливи; хром финиш, му даде на ѕид козметички огледало на мазна, светла естетски изглед.Детали за производот : Име : Двоен двострано зголемена шминка mirror Shape : Round Swivel Агол : 360 degrees Amplification Повеќе : 7 X/10 XProduct Димензии : 8 inches Material : Кварц стакло + месинг + нерѓосувачки steel Feature : Осветлени, двете еднострани, Зголемена, Dual Рака Extend Package Вклучуваат : 1x монтира на ѕид огледало★ Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.