JW Говорникот 7150F-12V LED Светилка Поплава Polycarb, 3000 Ефективни Lumens, 12V Напон, 30 Должина на Кабелот
  • Ново

JW Говорникот 7150F-12V LED Светилка Поплава Polycarb, 3000 Ефективни Lumens, 12V Напон, 30 Должина на Кабелот

DEN 11224.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Солиден цврста состојба Led диоди можат да го издржат шок и вибрациите.Умре-фрлија магнезиум домување се обезбедува максимална заштита.Умре-фрлија магнезиум домување се обезбедува максимална заштита.Overvoltage Заштита : 150 V врв за 400ms траење, 5 пулсот на 10-ти интервал. 4500 суровини lumens.