МОР/ryde 111.2012 MORryde TV1-003H Цврста База ТВ Монтажа
  • Ново

МОР/ryde 111.2012 MORryde TV1-003H Цврста База ТВ Монтажа

DEN 2704.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Се прилагодува за ТВ висина.Целокупната димензии : 15 - 21.75" високи x 6" длабоко x 8.85" широк.Номинална за 50 lb.капацитет.Монтажа обрасци : 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200. Вклучува ѕид монтирање плоча, VESA адаптер плоча, инсталација на хардвер, и инструкции за инсталација.Овој низок профил, ТВ монтажа со прилагодлив за монтажа висина е совршен за вашиот нов рамен екран.Лесно да се инсталира и хардвер е вклучена.На TV1-003 H е дизајниран да се качи на рамни панел телевизии или монитори со VESA (Видео Електроника Стандарди Асоцијација) дупка обрасци до 200mm x 200mm и тежина до 50 кг.Тоа месеци да хоризонтална површина, контра, или RV кабинет и собранието не е потребно.