Ѓубре Лименки Креативни Круг Метал Во/на Отворено Dustbins Големи Дрво со Ashtray Кора Кофа Отпад за Рециклирање Ѓубриво Кутии за Хартија, Кутии за Складирање Отпад & Рецик
  • Ново

Ѓубре Лименки Креативни Круг Метал Во/на Отворено Dustbins Големи Дрво со Ashtray Кора Кофа Отпад за Рециклирање

DEN 1706.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿ Ѓубре Може да се метални и дрвени барел тело, убава и великодушни. ✿ Рециклажа на отпадот Ѓубриво Кантите посветен копче е вклучено,еден-време hydroformed горниот капак. ✿ Хартија, Кутии за Складирање На внатрешната цевка има голем простор и таписерии изработка, На внатрешен простор е дизајниран за да се смести дневна ѓубре, која не е само убава на изглед, но исто така и издржливи. ✿ Ова Отворено Dustbins Погодна за Внатрешна,Отворено, Хотел, Градина, Ресторан,Училишта, Единици, Установи, Семејствата, Болници,Паркови, Плоштади, Тоалети,Communitiesand други Јавни места,итн. ✿ Ние продавница има различни стилови и бои, Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на продавницата над LOFAMI-Отворено Dustbins.Име : Отворено Dustbins Material : метал+wood Shape : барел shape Color : Кафена, Црвена, Жолта (како што е прикажано)Големина : 40*92cm (15.76*36.25 inchs)Отворање и затворање на метод : страна opening Category : Чување на Отпадот/Ѓубре Recycle Occasion : Universality CAN ЌЕ ве МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ FEED ВРАТИ ЗА US.By на патот, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени.Прашува : ✿ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.✿ Времето за испорака е 15-25 дена, Ако сеуште не може да ги примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.✿ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.✿ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.✿ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.✿ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.✿ Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.