Воскресна чаши за кучиња и мачки - Патување сад - Бавно се хранат сад - Не се лизга - Не гуши - Куче и мачка сад - Перат (боја: сина)
  • Ново

Воскресна чаши за кучиња и мачки - Патување сад - Бавно се хранат сад - Не се лизга - Не гуши - Куче и мачка

DEN 964.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нетоксичен и безбеден дизајн : високо квалитетен материјал, не-токсични, невкусна, дебела и тешка.Лесен за употреба и чиста.Taille idéale : taille parfaite се прелива votre разговор qui peut contenir des aliments плус petits се прелива éviter ла suralimentation des разговори et des petits chiens и éviter l'apparition d'obésité.Мачка Здравствена Заштита : Cat чаши функција рамна база и плитки храна во центарот на градот, што го прави лесен за мачки да се земе храна.Тоа ефикасно го намалува и спречува whiskering замор за вашата мачка.мустаќи замор прави вашата мачка не сакаат да јадат.Уникатен Бавното Хранење Куче Сад Што го Спречува Повраќање : Да, тоа навистина работи.Вашиот кожен пријател ќе има повеќе забава отколку што може да се најде храна - нашите ексклузивен дизајн води миленици низ сад за добар стисок со секој залак.Гаранција : за Да бидете сигурни дека вашиот 100% задоволително шопинг искуство, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.