Флексибилни Висок Притисок на Полу-Јасно Бели Силиконска Гума Цевки за Храна и Пијалаци Апликации - Внатрешен Дијаметар 3/16 - Надворешниот Дијаметар 0.447 - 100 ft
  • Ново

Флексибилни Висок Притисок на Полу-Јасно Бели Силиконска Гума Цевки за Храна и Пијалаци Апликации - Внатрешен

DEN 2332.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најчесто се користи за храна и пијалаци апликации.Цевки има голема флексибилност.УВ отпорни и можат да го издржат висок притисок задачи.Цевки е без мирис и нема да влијае на вкусот на производите.На цевки е полу-јасно, кој ви дава ограничени приказ на проток во внатрешноста на цевката.Најчесто се користи за храна и пијалаци апликации.Флексибилни Висок Притисок на Полу-Јасно Бели Силиконска Гума Цевки за Храна и Пијалаци за Апликации е многу флексибилен, УВ отпорни и можат да го издржат висок притисок задачи.Цевки е без мирис и нема да влијае на вкусот на производите.На цевки е полу-јасно, кој ви дава ограничени приказ на проток во внатрешноста на цевката.Внатрешен Дијаметар : 3/16 инчен Надворешниот Дијаметар : 0.447 инчен Дебелина на Ѕид : 0.13 инчен Наведнуваат Радиус : 1-1/4 инчен Максимум Притисок : 160 psi @ 72° F Боја : Бела Должина : 100 ft.