DJASM czjzl Тоалетна Хартија Носителот Дупчење Потребни Само, Лепило Ѕид Хартиена Крпа се Тркалаат Држачот за Бања Спална соба, Кујна
  • Ново

DJASM czjzl Тоалетна Хартија Носителот Дупчење Потребни Само, Лепило Ѕид Хартиена Крпа се Тркалаат Држачот за

DEN 7342.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Изградени од нерѓосувачки челик, заштита од корозија & рѓа, обезбедување на квалитет и долговечност. ★ Рака полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing. ★ Модерен и едноставен изглед, Совршено прилагодени за бања, тоалет и кујна. ★ Може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално. ★ Лесно да го инсталирате,Хардвер пакет се вклучени.Точка Име : Вертикална Тоалет Ткиво Holder Material : Нерѓосувачки Steel Size:6.4*17*6cm Colour : Полиран Chrome Install : Ѕид монтирани,Drilling Hand полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing Constructed од нерѓосувачки челик, заштита од корозија & рѓа, обезбедување на квалитет и longevity Suitable за : кујна,купатило,клуб,бар,и more Sturdy изградба.