Дрво Монистра 200pcs 20mm Природни Круг Дрвени Монистра Дрвени Лабава Монистра,Недовршени Дрвени Spacer Монистра Plus15m на Twine за DIY Уметност Резерви Хривнија Рака и Изработк
  • Ново

Дрво Монистра 200pcs 20mm Природни Круг Дрвени Монистра Дрвени Лабава Монистра,Недовршени Дрвени Spacer Монистра

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет Содржи 200pcs дрвени монистра и 1 Тркалаат 10 Метри од Јута Twine, најголемиот дел пакет доволно да ја завршат својата DIY и занает проект.Големина : Дрво Зрнца со Дијаметар : за 20mm,Дупка : за 4mm.Природни Superba,Дрво Боја.Материјал : Направен од супериорен дрво материјал се со мазна површина.недовршениот сурова дрво монистра може да се наслика или обоено, или украсени според разни треба.Разноврсна : често се користи за да се направи монистра garlands, погоден за декоративни светилки, potted растенија, други домашни декорации или партија украси.Лесен за користење : Дрво монистра имаат природен изглед кој ја надополнува секој дизајн Дрво производство, не исчезнат, не ја иритираат кожата, удобен и убава.