30LED Надворешна водена Капка Сончевата Светлина String, Креативни Градина Декорација Фенер, Божиќ Пејзаж Градина Осветлување
  • Ново

30LED Надворешна водена Капка Сончевата Светлина String, Креативни Градина Декорација Фенер, Божиќ Пејзаж Градина

DEN 753.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Моќен, издржливи и трајни, оваа соларна отворено фенер е дизајниран со IP65 врвот ткаенина, која е водоотпорен, топлина-доказ, дожд-доказ, замрзнување-доказ и замрзнување-доказ.000 часа, многу повеќе од било кој друг надворешен соларна LED светло.Главното напојување на нето светилка е еколошки и безбедно да се користи. ★[Внатрешна и надворешна декоративни светилки]-Многу погодна за Божиќ, градина, на Вљубените, ноќта на Вештерките, Велигден и други настани и празници, или само да се обезбеди топла, романтична и енергична атмосфера за својот дом. ★ Поликристални силикон соларен панел : со висок квалитет со голема моќ високо-квалитетни поликристални силикон соларен панел, на конверзија стапка е толку висока како и 17%. ★Име : 30 LED вода капка креативни сончевата светлина string★Број на LED светилка монистра : 30★Заштита одделение : IP65★Контрола метод : switch, светло контрола★Сертификација : CE, ROHS, FCC★Користи повод : Божиќ ден декорација★Живот : 100000 (H)★Влезен напон : 1.