Summerset 25-Инчен 6.6 Сертификати. Ft. Отворено Оценет Двојна Допрете Пиво Фармацевт/Kegerator - SSRFR-24DK2
  • Ново

Summerset 25-Инчен 6.6 Сертификати. Ft. Отворено Оценет Двојна Допрете Пиво Фармацевт/Kegerator - SSRFR-24DK2

DEN 7199.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци.Целосно пренослив ако купи како подарок.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план. 304 од не ' Рѓосувачки Челик конструкција за долготрајна употреба и издржливост.Двојна Допрете пиво фармацевт со 6.6 Кубни Ft.капацитет; Вклучува стаклени полици, crisping фиоки и врата полици за екслузивно ладно складирање.Карактеристики : Дигитален термостат, вратата, аларм, security кодот, и пред venting за да се овозможи рамна инсталација.Израмнување на нозе вклучени за поставување на било патио површината.Целокупната Димензии - 25 x 26 x 35-Инчи (W x D x H).На Summerset SSRFR-DK2 Отворено Двојна Допрете Kegerator, 6.6 Кубни Метри обезбедува премија отворено ладење опција за вашите сопствени надворешна кујна.Двојна Допрете Kegerator се произведени од високо квалитетен 304 од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди издржливост и долговечност додека 6.6 кубни нога дозволува капацитетот пиво складирање,, за твојата иднина партии и собири.Вклучени дигитален термостат, го прави лесно да се постави на внатрешна температура, па вашиот пиво одржува совршена температура.Оваа единица доаѓа со фабрички инсталирана security кодот за да се задржи вашата содржина заштитена кога не е во употреба, додека елегантни врата, професионални рачка, запечатени врати и УЛ Отворено Рејтинг направи оваа единица огромна предност за секој кој сака отворено готвење и забава.