HBFFL Облека Железнички, Стои Облека диск со Две-Слој Чевли Багажник, за Големи Трговски центар Облека Продавница,1
  • Ново

HBFFL Облека Железнички, Стои Облека диск со Две-Слој Чевли Багажник, за Големи Трговски центар Облека Продавница,1

DEN 8831.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Стабилни нозе обезбеди дополнителни безбедна и стабилна поддршка, лесно да се движите.Со висока стабилност, тоа може да поддржува повеќе тешки облека и палта. ★ Лесно да се соберат, не се потребни алатки, соберете остатокот од наметка во неколку брзи чекори.Нема алатки се потребни, и јасно собранието инструкции оди јасно дека со целиот процес. ★ Повеќенаменски облека и прибор, погодни куки ви овозможи да се откажам повеќе предмети за облека како што се капути, јакни и cardigans, заедно со други додатоци, како што се шалови, капи, чанти, чанти, лаптоп торби и чадори. ★ Зачувате простор.Овој грб рек трае до минимален простор во foyers, дневни соби, канцелариски работни простории, проф. д-Р Канцеларии и го задржува палта и прибор надвор од тесни плакари и е лесно достапен, со куки околу решетката. ★ Сушење полици кои стојат високи во стилски и елегантен дрво дизајн.Име на производ : сушење, полици за сушење racks Material : ковано iron Color : црна, gold Size : 50x40x165 cm.Погоден за секоја прилика, како што се : спална соба, канцеларија, кафе и други простории, тоа не е само погодна за бесење облека и капи, но исто така погоден за бесење чадори, здолништа и кеси.Секоја кука на производот има кружен лак дизајн за да се спречи оштетување на облека.Ве молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме да го користите овој производ на рамни на подот.Неуспехот да се стори тоа може да резултира со телесни повреди или производ штета.2. Немојте само да се откажам еден куп облека, од една страна, овие предмети треба да бидат рамномерно распоредени.