WOLFBSUH Скриени Слајд Gamepad Рачка за ЕДЕН-GX1 Про
  • Ново

WOLFBSUH Скриени Слајд Gamepad Рачка за ЕДЕН-GX1 Про

DEN 13680.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Скриени Слајд Железнички Gamepad : Еден Gx1 Pro е опремен со сплит монтажни игра контролер, скриени слајд железнички лесно може да се натоварена и истоварена, и може да биде вклучен помеѓу десктоп режим, gamepad режим, ТВ режим, и двојки на владата по волја, да ги задоволат вашите повеќе користење сценарија.Кога youâ€повторно да се уморни од играње со твоите раце, можете да го оддели gamepad од домаќин, седи на троседот, поврзете се на големиот екран, и продолжи да игра.Поврзете го вашиот One Gx1 Про со 4 K HD екран со USB 4.0, и го користите вашиот One Gx1 Про како конзола за игри.Поврзете на 4 K HD екран со адаптер кабел.Ова ќе ви даде пошироко поле на визија и повеќе пријатно игра.Употреба на gamepad да се игра за да се ослободи од ограничување на далечина.