Добро Море Блеска Третман
  • Ново

Добро Море Блеска Третман

DEN 1946.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 70mmx40mmx.Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 150g.Роден производ вовед растенијата, иако тоа е силикони-бесплатно, прст како што се очекуваше и сјај на изненадување.Тоа доведува до опаѓање на кои се утврдува еластична стил, е косата третман, исто така може да се користи за да се скалпот грижа.Еластична секој пат кога ќе го користите секој ден, дури и оние кои оштетена коса е проблем, на убавината на косата со влага.Во леплива не текстура, тивко да доведат до сушење на косата од јадрото.Кафеав Шеќер и домашни грмушки камелија масло, мед, свила, колаген, луксузни природни состојки како што се алги, а потоа да се скалпот, како и на косата е исто така на здрава.Домашните шума камелија масло, минерално-богат "буш камелија" ладно притиснете на камелија масло земени од само.Косата да се даде на Kosi и Halifax.Хидролизирани свила, да се формира слој на колаген влакна навлажнувачки, заштита на штета.Исто така, тоа ги штити против сплит завршува и статички електрицитет.Алги екстракт од растот на косата, богата со јод, познат за раст на косата, навлажнувачки состојки.Тоа ги охрабрува како што здравец себум рамнотежа.Суровини и компонента вода, хидрогенизирани семе од репка, масло, алкохол, octyl dodecanol, пропан diol, oleth -2, управува Riruto далечински бромид, BG, isostearic Sansui"Y рицинус, isopropanol, камелија семе на нафта, семе на јојоба масло, мед, глицерин , восок, glycosyl trehalose, сахароза, карамел, хидролизирани свила, isostearoyl хидролизираат колаген AMPD, хијалуронска киселина Na, хидролизирани колаген, хидрогенизирани скроб хидролизати, мирис pelargonium масло, масло од лаванда, камилица екстракт од цвет, кафени алги екстракт, карамфил екстракт, Artemisia capillaris цвет екстракт, guar Hidorokishipuropirutorimoniumu хлорид, polyglyceryl lauric киселина -10, caprylic киселина глицерил, лимонска киселина, етанол, сребро хидрогенизирани скроб хидролизати мирис здравец масло од лаванда масло од камилица цвет екстракт кафени алги екстракт карамфил екстракт Kawarayomogiekisu цвет екстракт guar Hidorokishipuropirutorimoniumu црна Li Дора Ulin киселина polyglyceryl -10 caprylic киселина Guriserirukuen киселина и етанол сребро.