Крпа Потоплите, Електрични Крпа Рек Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Rotatable Загрева IP55 Водоотпорен Крпа Полици Дома Бања Прибор
  • Ново

Крпа Потоплите, Електрични Крпа Рек Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Rotatable Загрева IP55 Водоотпорен Крпа

DEN 427.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

180°Rotatable, без повреда на рацете, нема повреда на облека.Материјал : не ' рѓосувачки челик светла, рачно огледало за полирање.Три-бар крпа багажник, анти-корозија, анти- ' рѓа, анти-исчезнува.Заштита на животната средина : заштеда на Енергија и без бучава, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.Користете опсег : бања, кујната, ходникот, cloakroom, гардероба итн.Материјал : не ' Рѓосувачки челик носивоста : 4 KG Број на подови : 6 Моќност : 60 W Инсталација метод : изложени жици или сокриени жици Површината технологија : прирачник огледало полирање на Погодна локација : дома, хотел, јавно место во Оваа крпа потопол е поделена на plug-in-и хард-жичен.PLUG-IN : кабелот за Напојување излегува од задната страна на цевка со приклучокот.ХАРД-ЖИЧЕН : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.