SugarTan Бронза Е Мојот Среќен Бојата (темно) само тен бронзирање мус | Сите Природни Sunless Бронзирање Мус (6.7 fl мл)
  • Ново

SugarTan Бронза Е Мојот Среќен Бојата (темно) само тен бронзирање мус | Сите Природни Sunless Бронзирање Мус

DEN 710.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Paraben слободни.Произведени без суровост.Нема непријатни работи.Редеа слободни.Природни состојки & Вегетаријанци.Без лош мирис.Нашата темна само-тен мус е формулиран со природно изведен состојки и нема лоши вибрации.На лесни формула овозможува лесна апликација и беспрекорна бронзирање резултати.Идеален за оние со средно, до потемни complexions или оние кои сакаат најдлабоките, најтемните тен резултати.