Двострано Прирачник Хлапак, Дрвена Рачка Не Се Лизга Затвори - Фитинг Брада Clipper, Преносни Брада Тример/1984 Година (Боја : Злато)
  • Ново

Двострано Прирачник Хлапак, Дрвена Рачка Не Се Лизга Затвори - Фитинг Брада Clipper, Преносни Брада Тример/1984

DEN 1392.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затвори - фитинг индукција на лицето контура, фитинг се соочуваат со различни видови, уживаат освежување за бричење брада без мртов агол.Дизајн со запечатување нож главата, effectly спречување на кожата нула, се безбедни за употреба.Погоден за мажите и жените се користи, може да се користи за бричење брада и пазувите на косата.Направени од цинк, алуминиум, месинг и ол дрвен материјал, издржлив и здрав, удобно да го користите и лесно да се носат.Ако имате било probl со прирачникот хлапак, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во времето.Спецификација : Предмет Тип : Прирачник Жилет Материјал : Цинк, алуминиум, месинг, ол дрво Факултативна Боја : Црна, Златна, Silver Size : Прибл. 11. 5 x 4. 4cm/ 4. 5 x 1. 7in Пакет Листата : Забелешка : .

Item Type:
Manual Razor
Material:
Zinc alloy, brass, ol wood
Optional Color:
Black, Gold, Silver
Size:
Approx. 11. 5 x 4. 4cm/ 4. 5 x 1. 7in Package List