Поставете A37 Бања & Блум ТАЈЛАНДСКИ ЈАСМИН ШАМПОН Harnn Блескави ружино дрво & Портокал Jessamine DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]
  • Ново

Поставете A37 Бања & Блум ТАЈЛАНДСКИ ЈАСМИН ШАМПОН Harnn Блескави ружино дрво & Портокал Jessamine DHL EXPRESS

DEN 2214.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➽ Оваа група се вклучени со : Harnn Блескави ружино дрво & Портокал Jessamine Потпис од Суштинско значење Нафта Мешавина 12 Ml. ➽ Бања & Блум ТАЈЛАНДСКИ ЈАСМИН ШАМПОН 250 ML. ➽ Блескави Ружино Дрво & Портокал Jessamine Потпис Од Суштинско Значење Нафта Мешавина 12 Ml. ➽ Потпис етерично масло мешавини се направена од 100% природни ботаничкиот суштината. ➽ Секоја комбинација е богата со уникатни ароматерапијата својства.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Блескави ружино дрво & Портокал Jessamine Потпис од Суштинско значење Нафта Мешавина 12 Ml.Потпис етерично масло мешавини се направена од 100% природни ботаничкиот суштината.Секоја мешавина е богата со уникатни ароматерапијата својства.СКЛАДИРАЊЕ БАРАЊА : Продавница подалеку од директна сончева светлина и висока температура.Боја и мирис може да се разликува поради природни состојки.ПРЕДУПРЕДУВА : За надворешна употреба само.Не се применуваат на кожата.Избегнувајте контакт со очите.Ајде да се занесе нашите косата и скалпот со сите природни растителни екстракти и органски состојки.Искуство нежно благи чистење и негување со едноставно создавање на природна коса со спа Бања&Блум секојдневно.Избричат коса во скалпот со топла вода за да го отворите фоликулите на косата и косата снегулки да се исчистат и да се напојуваат со Бања&Блум е Чиста Сензација Колекција.Умерено врз дланка и масажа како скалпот.За да помогне да се стимулира протокот на крв Помага да се релаксираат мозокот е јасно.Исплакнете со чиста вода, По што.На крајот од миењето главата со ладна вода.Со цел да се затвори губење на скали, му Помага на коса да биде сјајна и да ја задржат влагата подобро.Големина : 5.4x5.4x18.25cm.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).