CYKBJ Професионални Миленичиња Нокти Clipper Ножици Миленичиња Куче, Мачка Помине Пети Ноктот Clippers Режа LED Светло Помине Тример за Животни Миленичиња Supplie Деликатна Поми
  • Ново

CYKBJ Професионални Миленичиња Нокти Clipper Ножици Миленичиња Куче, Мачка Помине Пети Ноктот Clippers Режа

DEN 335.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бран се справи со ергономски бран се справи, лесен за употреба, не е лесно да се лизга.Пет пати лупа на двете страни на нож работ капак, со LED светлината може да ги видите деталите на канџи, остатокот лесно да се намали смело.Нерѓосувачки челик остар нож главата проширува нож работ, остар нерѓосувачки челик нож главата може да се промени, исто така погоден за големи кучиња.Одлична процесот на производство се многу издржливи и не е лесно да се оштети.Доверба во нас за да им даде на вас и вашето домашно милениче добро искуство и да се забавуваат на шопинг.