Мотоцикл Вино Стакло Стил Табличка Гром Завртки Декорација 10pcs
  • Ново

Мотоцикл Вино Стакло Стил Табличка Гром Завртки Декорација 10pcs

DEN 418.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Метал; Пакет Содржина : 5 Компјутери x Табличка Гром Завртки Оркестарот.Боја : Sliver На Ѕвонење.Димензија : 29 x 15.5 mm/ 1.1" x 0.61"(L*Макс.D).Навој Дијаметар : 6mm/ 0.24".Име На Производ : Табличка Гром Завртки Оркестарот.Универзална одговара за сите автомобили, велосипед, мотор, мопед и др.Вино Стакло дизајн покажува убавината карактеристична, prefect да ги красат вашата кола и да се фаќа сите око на патот.Овие сврзувачки елементи се дизајнирани да ги одврати отстранување на табличка.Фрли оригиналното лошо завртки/завртки на табличка рамка и инсталирате нашата убавина.Одлична замена за стариот, скршени завртки/завртки и на предната и задната регистарски таблички, фендер, браник или други делови ви се допаѓа.Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на завртка на вашиот треба пред купување.