DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции, Кристално Кристал Дијамант Извезени Слики Слики Уметност Занает за Дома Ѕид Оркестарот Дијамант Сликарство Пет Парче Сет Ко
  • Ново

DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции, Кристално Кристал Дијамант Извезени Слики Слики Уметност Занает за

DEN 2853.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 сет на дијамант алатки за цртање .♥Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет поубаво. ♥Дијамант сликарство комплет е новиот популарни производи,е полесно и поубаво отколку крст-бод.Стап дијамант кон соодветните платно.Остатокот од дијаманти може да се стави во торба за пакување.Процесот на производство е едноставна, кои можете да потрошите помалку време да се заврши,тоа е лесно да се реализира класичните дела на уметноста.Дијамант сликарство платно е висока јасно печатење масло на платно, не-токсични, водоотпорен, животната средина заштитени, не е лесно да се свитка,ќе биде никогаш не исчезнат, со што на вашата соба повеќе vivifying и Сјае во светлина.Белешки : 1.