LLionel PRR N5B Запалени Caboose 478884 О Мерач Воз автомобил PPennsylvania 6-85298 Нови 6-85298
  • Ново

LLionel PRR N5B Запалени Caboose 478884 О Мерач Воз автомобил PPennsylvania 6-85298 Нови 6-85298

DEN 3057.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

LLionel PRR N5 B ЗАПАЛЕНИ CABOOSE 478884 О МЕРАЧ воз автомобил PPennsylvania 6-85298 НОВИ 6-85298 6-85298 i ILLUminated PPennsy Црвено N5. LLionel : 6-85298 LLionel PPennsylvania N5b Caboose# 478884 На PPennsylvania е N5 caboose е траен Designn.Од многу варијации на PRR себе да помошни линии и денес е преживеаните, овие кабината автомобили се врши Mmarkers за повеќе од 100 години.PPennsylvania Железници и други се трговски марки во сопственост на Консолидирани Железнички Корпорација и се користи тука со дозвола.Повеќе детали варијации од патот na AMEDie фрлија камиони и оперативни couplers Detailed внатрешни работи со figurei ILLUminated внатрешни работи и Mmarker lights Easy Converssion да Sscale couplers ПРОИЗВОД Sspec IFICATIONS Железнички Линија : PPennsylvania Road Број : 478884 Gauge : O Мерач Sscale Тип : Sscale Power : Electric Min Крива : O31 Most Последниве Каталог : 2018 Ц1 Голема Книга СОСЕМА НОВ ВО LLionel КУТИЈА!НИКОГАШ не Bbeen се кандидира!Ќе се работи со сите пост војна LLionel, MTH, Кк-Линија, Weaver, и MDK возови.клучни зборови : Дел 6-12042 0 30" roadbed & иглички 6-65024 665024 O27 35" Sscale 6-65523 Традиционалните 3 железнички 6-12014 10" 3 Железнички Roadbed 6-65500 0 Sscale Традиционалните метал 2500 Долг Воз 612014 6-12042 6-12024 3 Железнички 5 1/2 6-12040 ADDAPt Тубуларна Челик 6-24213 6-62900 Трансформатор Hookup Жици 612041 6-12043 048 0-48 O48 O-48 612043 6-65501 O31 031 Дел 6-12016-85413 Трансформатор Моќ Конектор 6-65113 O27 Sscale криви 6-12925 3 Железнички Тубуларна Челик 40-1001 Real Ttrax 612015 612015 6-12059 612059 Обвивка Запира Фас Брзо Мега -JTM104 JTM-104 JTS104 Мотор 6-12053 Трансформатор Поврзување за 6-12016 6-65554 Тубуларна 6-24213 BAC 44584 e EZ 6-65551 joiners jointer Lockon Заклучување на 44499 6-12056 3 Железнички w/Roadbed 60" радиус 1011 Гума 4 САД Aatlas 40-1019 401019 30 Вистински Ttrax 6-12016-85413 Трансформатор Терминал & Жица 6-65572 Тубуларна Црна Дел Врски иглички 35-1005 6-49853 40 dia AMEteer Песна 6-49852 Електрична енергија bblocking Конекции 6-65543 836 22 Црна Вратоврска 6-12014 6-12015 6-12016 4.