HD Anti-Магла Експлозија-Доказ Круг Дијамант Намали Frameless Ѕид Огледало 5mm Дебелина - Суета Огледалото за Бричење Огледало Зголемена Огледало Make-up Огледало Огледало Дек
  • Ново

HD Anti-Магла Експлозија-Доказ Круг Дијамант Намали Frameless Ѕид Огледало 5mm Дебелина - Суета Огледалото за

DEN 5416.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*Софистициран дизајн : Привлечни Дијамант Намали Frameless дизајн, дава огледало на рамковен изглед.Еден елегантен, модерен, чист, beveled раб.Лебдечки, frameless дизајн ,за домот, око фаќање функција во вашата Бања. *Висок Квалитет на HD anti-магла експлозија-доказ 5mm дебелина Сребро, Поддржан од Стакло ,Бања огледала дизајн е beveled рабови.за совршен одраз во секое време.Димензии : 70*70cm. *Плитки Виси Загради се овозможи Огледало да бидат обесени поблиску до Ѕид оставајќи помали 8мм јаз.Ова му дава на Огледало многу neater изглед. *Ако живеете во помал простор хаб може да трик на окото во правејќи таа да се појави поголем, што светлината ја отскокнување низ собата, визуелно проширување на просторот. *Едноставен и елегантен изглед, погоден за различни стилови на бања декорација, Beveled Frameless дека, исто така, додава мала арт деко се чувствуваат.Совршен за виси во дневна соба, спална соба, ходникот или бања.Име : Дијамант Намали Frameless ѕид огледало Материјал : висок квалитет на HD anti-магла експлозија-доказ огледало Бања огледала дизајн:дијамант намали Огледало дебелина : 5mm огледало стакло Димензии : 70*70cm.Ова огледало е прекрасен прилог на било бања и е многу популарна.Совети : Сцена слики се за стил референца само, без големина референца, врз основа на фактичката големина. * Поради различни рефлектори и различни екран бои, реалните предмети, може да имаат одредена боја разлика.ова е нормална појава. * Време на испорака е генерално 7-21 дена.Ако не го добиете вашиот купување информации во рок од 30 дена, се имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во времето. ◇Постојат повеќе различни видови на производи во оваа продавница, го поздравуваме вашето купување.