Слива Органски Сендвич Барови | Силни Орев Путер Бар | Путер од кикиритки | 3 Унца Кутија | 8 Pack | Органски Ужинка за Деца, Години
  • Ново

Слива Органски Сендвич Барови | Силни Орев Путер Бар | Путер од кикиритки | 3 Унца Кутија | 8 Pack | Органски

DEN 975.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДЕЦА СНЕК СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА ЗА САМОСТОЈНО ХРАНЕЊЕ : Направи снек време на силни победи за вас и вашите обучувачи.ПУТЕР од кикиритки СНЕК БАРОВИ : Со крем путер од кикиритки пополнување, овие орев путер снек баровите се налудничав пресврт на голем оброк.ИСХРАНА ДОБРИНА : Со 5 грама од цели зрна и 70mg Омега-3 од chia по снек бар, ова дете снек бар е вкусна и здрава.ОРГАНСКО, на НЕ-ГМО, СНЕК БАР : Слива користи само сертифицирани органски, не-ГМО состојки.Бродови како 1 кутија со 5 путер од кикиритки снек барови по кутија.