MeterTo Прецизност Staineless Челик SMCT Отворен Тип Еден начин Vernier Caliper 0-500mm Точност ±0.05 mm со Nib Стил Вилици 250mm
  • Ново

MeterTo Прецизност Staineless Челик SMCT Отворен Тип Еден начин Vernier Caliper 0-500mm Точност ±0.05 mm со

DEN 583.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Staineless челик.Со фино прилагодување на превоз;.Преклопувањето на долго и вилиците се користи за тесен внатре дијаметар мерка во длабока забива.Спецификација Код : G102-114-108 Мерен Опсег : 0-500mm Точност : ±0.05 mm : 250mm d : 42mm e : 10мм f : 24mm.