ПДП Afterglow Жичен Контролер за Xbox 360 - Црвено - microsoft_xbox_360
  • Ново

ПДП Afterglow Жичен Контролер за Xbox 360 - Црвено - microsoft_xbox_360

DEN 227.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Smart Track технологија казна-песни аналогни се држиме за следење на стапките на оптимални нивоа подобрување на прецизноста и времето на реакција.Официјално Лиценцирани за Xbox 360. Повратната информација со вибрации тркалаат мотори.Интегрирани слушалки/communicator порта.Afterglow Жичен Контролер за Xbox 360 - Црвена.