Sony 70-200mm f/4.0 G СОК E-Планината NEX на камерата Леќи на Камерата - Пакет со 72mm Филтер за Полнење, FocusShifter dslr фото Следат Фокус, Datacolor SpyderLensCal Автофокус Калибрација Помош,и По
  • Ново

Sony 70-200mm f/4.0 G СОК E-Планината NEX на камерата Леќи на Камерата - Пакет со 72mm Филтер за Полнење, FocusShifter

DEN 3215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Sony FE 70-200mm f/4.0 G СОК E-Планината Зум Објектив - Пред & Задните Леќи на Капи - Тркалезна Форма & Бајонет-Тип Худ ALC-SH133 - Случај - Tripod Планината - Sony 1 Година Гаранција - 72mm Филтер за Полнење (УВ/CPL/ND2) - Focus Shifter dslr фото Следат Фокус & Рек Фокус - Чистење Комплет - Професионални Софтверски Пакет - Datacolor Spyder Lens - Врв Дизајн Леќа се Менува Комплет Адаптер - Flex Леќа Сенка - Capleash.Сечење на работ оптички технологии, вклучувајќи Нано AR Слој и Супер ЕД и ЕД стакло елементи, се комбинираат за да се испорача перформанси заринкаа на G Објектив етикета со постојана F4 максимална бленда.Компактен и лесен за подобрено ракување и преносливост.Фокус држете го копчето, фокус спектар граничник, и panning режим на префрлување даде средно и напредно стрелците на дополнителна контрола.Оптички Steady Shot слика стабилизација.