21-Дупка Прирачник Тупаници и Обврзувачки Машина Густ Чешел Тип А4 Документ Престилка Клип Обврзувачки Машина
  • Ново

21-Дупка Прирачник Тупаници и Обврзувачки Машина Густ Чешел Тип А4 Документ Престилка Клип Обврзувачки Машина

DEN 1531.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ параметар Машина име : 21-дупка прирачник обврзувачки машина Модел : SD-220 Применливи потрошен материјал : гумени прстен, клип лента се Справи тип на : слободен справи со Важечките на хартија : A4 Удирање капацитет : 22 листови од 80 грама Обврзувачки капацитет : 400 листови Удирање големина : 3*8мм Број на дупки : 21 дупки Број на црпи : 21 Маргина : 3мм, 5mm, 7mm Притисок прстен големина опсег : гумени прстен 6-51mm, менгеме лента 3-35mm Машина големина : 450*310*425mm Пакување големина : 460*250*380mm Машина тежина : 10.4 КГ Бруто тежина на машината : 11.8 КГ.