TimmyHouse Жица Mesh 12 Коцка Складирање Шкафот Кабинет Гардероба Рек Играчка Книга Полици
  • Ново

TimmyHouse Жица Mesh 12 Коцка Складирање Шкафот Кабинет Гардероба Рек Играчка Книга Полици

DEN 1228.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. МУЛТИ-ЦЕЛ КОЦКА:Оваа коцка за складирање може да се користи на многу места : збирка полица во вашиот студија просторија, облека организатор во вашата спална соба, на екранот полица во entryway, и играчка складирање решение во детска соба. 2. DIY Вашиот Идеален Облик : ви овозможува да се соберат оваа точка во различен стил според вашите потреби и имагинација. 3. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : коцки користат челични рамки за да се задржи структура, цврста и стабилна, секој пластични коцка држи до 22lb. 4. Зелени производи, заштита на животната средина, силни и издржливи. 5. По сечење, печат, заварување и други процеси, производство на прецизност проток.Дали ви е потребна универзална Коцка за Складирање?Ако е така, можете да се обидете на нашиот 12-Коцка Организатор на Коцка Складирање Чување Полиците Жица Коцка Складирање Оригами Полици Метална Решетка Мултифункционален Shelving Модуларен Единица Cubbies Организатор Bookcase.Овој 12-коцка плакарот организатор е совршен организаторот за вашиот дом и канцеларија, овозможува голем простор за складирање, ви помага да заштедите простор,и го задржува вашата домашна уредни, чисти и организирани, нудат крајната погодно за вашето домаќинство организација.Што ќе ви овозможи да се соберат оваа точка во различен стил според вашите потреби и имагинација.Што ви се двоумете се за?Побрзајте и закажете!Спецификации : 1. Материјал:ABS конектори,Црно железо жица meshes2. Боја : Black3. Големина за Секоја Коцка : (13.8 x 13.8 x 13.8)" / (35 x 35 x 35)cm (L x W x H)4. Производ Големина : (43 x 14 x 57)" / (110 x 36 x 148)cm (L x W x H)5. Тежина : 24lb / 11kg6. Max.Капацитет на Секоја Мрежа : 22lb / 10kg Package Вклучува : 43 x Црно железо жица meshes44 x Пластични Конектори (Црна)1 x Дрвени hammer1 x Инструкции.