Aviditi M1181SK Лесно Пати Mailers, 8.625 Ширина, 1 Висина, 11.125 Должина, Бела (Пакување од 2400)
  • Ново

Aviditi M1181SK Лесно Пати Mailers, 8.625 Ширина, 1 Висина, 11.125 Должина, Бела (Пакување од 2400)

DEN 1872.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за испраќање книги, каталози и врамени фотографии.Голови на повеќе длабочините за флексибилност.Брзо пакет предмети.Не картон поставување.Едноставно место на производот во центар, се свитка во страни на вашиот посакуваната длабочина и печат со лента.Атрактивни 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба прави квалитет впечаток. 11 1/8" x 8 5/8" x 1" Бела Лесно Пати Mailers.Одлично за испраќање книги, каталози и врамени фотографии.Голови на повеќе длабочините за флексибилност.Брзо пакет предмети.Не картон поставување.Едноставно место на производот во центар, се свитка во страни на вашиот посакуваната длабочина и печат со лента.Атрактивни 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба прави квалитет впечаток.Испраќаат рамни и се продаваат во палети количини.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.