Новиот Број на 1000 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Поп Заковки 1/4 x 5/8 Купола Главата Слепи 8-10 Поставите #Lig-2933NG Warranity со Pr-Mch
  • Ново

Новиот Број на 1000 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Поп Заковки 1/4 x 5/8 Купола Главата Слепи 8-10 Поставите

DEN 727.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СРЕДИНА ПРИЈАТЕЛСКИ : не само што е направен од високо-квалитет елементи овој комплет, исто така, промовира заштитата на животната средина и е загарантирана да биде жива-слободни и токсични-бесплатно, генерално, што го прави отров-слободни.ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : може да се користи на повеќе платформи и аспекти.Креирање на конкретна листа на нејзините користи ќе биде блиску до невозможно како што тоа секогаш го наоѓа својот пат да бидат дел од новоформираната машина, апарат, мебел или опрема.Сите предмети се сосема нови и добро спакувани.Вашата цел ќе биде внимателно да се пакуваат и испраќаат брзо.Ние го цениме нашите клиенти и нивните мислења!.СОЛИДНА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки Челик.Нашите производи функција сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Знае да биде составен од челична легура да се спречи рѓа и ќе остане како нова.Нерѓосувачки Челик е погоден каде formability и трошоците се важни размислувања.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви проблеми ние ќе ги замениме бесплатно или со издавање на целосна наплата!Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме БЕЗ ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.