Zhuzhu Канцеларија Полици & Прикажува Desktop File Кутија Датотека со Податоци Рек Три-Слој Датотека Фах Пластични Буква Фах Биро за Организација Фиока Тип Пластовидно Дат?
  • Ново

Zhuzhu Канцеларија Полици & Прикажува Desktop File Кутија Датотека со Податоци Рек Три-Слој Датотека Фах Пластични

DEN 2276.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодна за многу прилики - Погоден за дом, канцеларија, чекалните, пауза соби училиште и така натаму,може да се стави каде што сакате. ★Може да се користи во карики, фиока дизајн може да се подобри продавница датотеки. ★Парична казна изработка, мазни рабови и агли, користи од страна на многу деловни луѓе. ★Тоа може да се направи вашиот неуредна сместување стане уредни и удобен, и тоа може да ти се најде она што го сакате јасно. ★На едноставен и атмосферски форма може лесно да се надмине други видови, додавајќи свежина и модерноста. 【Широко се користи】 совршен за детски соби, домашни канцеларии, студија соби, кујни - каде книги се на дофат.Да ја ставите на маса, салон, countertop, или полица.Име на производ : датотека кабинетот/file носителот/file рек/file кутија/file tray Product големина на : 13*22.3*31 cm; 5*8.7*12 инчи; / 19.5*22.3*31 cm; 7.5*8.7*12 inches Shell материјал : plastic Scope на примена : за статистика, study1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2 Exclude предмети кои не се прикажани во производот фотографии.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, разликата е 3-5 mm, ви благодарам.5 Thank вас за вашето учество и коментари, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.