Lopbinte 10Pack Cedar Кесички Кеси, Cedar Чипови за Плакари и Фиоки,Cedar Блокови за Облека Складирање,Cedar Дрво Плакарот
  • Ново

Lopbinte 10Pack Cedar Кесички Кеси, Cedar Чипови за Плакари и Фиоки,Cedar Блокови за Облека Складирање,Cedar

DEN 371.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ДОМАЌИНСТВО ДОБАР ПОМОШНИК & СУШТИНСКО значење] : Природни cedar Пилевина, дава свежа чиста мирис и да ја задржите вашата облека свежи, совршен за гардероби, плакари, шкафови, фиоки, чевли кабинети, автомобили или било каде во вашиот дом. [EASY TO USE & ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА] : Може да се закачи на закачалки, сместени во фиоки, гардероби или поставени на чевли кабинет & складирање торба, автомобили.Одлично за фиоки, плакари, suitcases, поткровја, гаражи, атлетска опрема, обувки и постелнина за домашни миленичиња.Исто така, големи торби за патување. [ДОЛГОТРАЕН МИРИС & ЕФИКАСНО] : На cedar дрво е понестабилна дека може да објави арома без редовно брусење на дрво, долготраен мирис. [ДОЛГОТРАЕН МИРИС]оригиналниот мирис на cedar е светлина и трајни, па можеби само мирис мирис кога ќе се ставаат под твојот нос, но тоа не влијае на ефектот.На cedar дрво се дрвени производи, арома е мека.Се чувствувате мирисот е многу слаба особено се користат во отворен простор, но тоа не влијае на ефектот, бидејќи инсекти имаат повеќе моќно чувство за мирис отколку луѓето.SNOWINSPRING [ЕФЕКТИВНО] : мирисот на cedar дрво е сам, сместени во вентилација на локалните мирис ќе бидат дистрибуирани побрзо, па препорачливо е да се стави на cedar дрво во затворен простор, со цел да се поефективен ефект.Зголемување на износот голема мера може да го подобри ефектот.[СПЕЦИЈАЛНА НАЈАВА] : неколку луѓе ќе силен мирис и не ми се допаѓа арома на овој производ.Неколку луѓе тешко можат да мириса на арома на производот.но тоа не влијае на ефектот, бидејќи инсекти имаат чувствителни чувство за мирис.Боја : бела, дрво color Material : sawdust Size : Торба плочка големина : 11cmx8cm Package Содржина : 10 * Cedar Кесички Bags Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.