Zwcwfp 1000 Парчиња на Дрвена Сложувалка Коњ за Возрасни за Успех Интелектуална Едукативна Игра, Учење и Декомпресија Едукативни Играчки-6000
  • Ново

Zwcwfp 1000 Парчиња на Дрвена Сложувалка Коњ за Возрасни за Успех Интелектуална Едукативна Игра, Учење и Декомпресија

DEN 1888.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*Содржи 6000 загатки, големина 105x218cm (41x86 инчен), хартија загатки. *Забава Ако сакате да ја зајакнете вашата мозокот преку некои добри ментални игри, тогаш ова е добра игра за да им помогне да го направат тоа. *Направен од високо-квалитетни материјали, вклучувајќи 100% рециклираат картон, не-токсични.Се препорачува за деца од 8 години и постарите да ги спојува загатки. *Сложувалки може да ги смири умот и поттикнување на креативните медитација.Тие ги користат нашите креативност и повторно да го вклучите за нашите мозоци да се воспостави највредните родител-дете игра на "врската".Интелектуална игри за возрасни и деца.Добар избор за роденден подароци. *Сугестивна слики, квалитет на печатење, прецизно отсекување на испис, здрав и скапоцени материјали.Секоја Загатка Парче Е Уникатен И Никогаш Не Се Повторува.Опуштете се и популарни неврзан игра.Подобрување на концентрацијата, да те направи мислат помалку, вршат интензивни мозокот вежби, подобри вештини за решавање проблеми, и за подобрување на концентрацијата.Главно направени од високо-квалитет еколошки картон, прецизно сечење за да се обезбеди совршена спојување на загатка.Јасно печатарски бои и дезени.Заврши мозаик според цртање на кутијата.Писма да им помогне на печатење кога збунет.Сложувалки се предизвик и може да се посветам на интелигенција и практична способност.Тоа може да се користи како семејство одбор или tabletop загатка игра, погоден за секоја прилика, децата може да се игра со нивните родители, многу погодна за младите луѓе, но исто така погоден за стари лица или пензионирање подароци.Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради различни рефлексии и екранот.Се надеваме дека ви се допаѓа.