RJSP 100pcs Професионални Тетоважа Игли #12M2 0.35 mm Стерилни за Еднократна употреба Магнум Игли за Тетоважа на Телото Уметност (Боја : 1209M2, Големина : 0.35 MM)
  • Ново

RJSP 100pcs Професионални Тетоважа Игли 12M2 0.35 mm Стерилни за Еднократна употреба Магнум Игли за Тетоважа

DEN 791.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пред-направи тетоважа игли.Изработени од нерѓосувачки челик со професионален стандард должина.Sterilized од страна на E. O. Гас, затворени во поединечни плик.Јамка барови која одговара за сите видови на тетоважа машини.CE0197 потврдена.