Златен Метал Датотека Фах Биро Accessorie Списание Носителот Рачно Изработени Overlayabl Датотека Канцеларија Организатор Дели Хартија Складирање Хартија Послужавник (Бој
  • Ново

Златен Метал Датотека Фах Биро Accessorie Списание Носителот Рачно Изработени Overlayabl Датотека Канцеларија

DEN 888.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Одлична за одржување Писмо/А4 формат, списанија, весници, брошури, неподвижна, биро додатоци. 2.Здрав метална конструкција може да се заштити вашиот маса од гребнатини и го спречува лизгање. 3.Погоден за дом или канцеларија употреба. 4.Складирање Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. 5.100% сосема нов и висок квалитет.